_ KAS MES ESAME?

Trumpai apie mus

Savo darbą išmanantys, profesionalūs ir visuomet norintys padėti!

Biotekas tai nedidelė, tačiau itin atsakingai į savo darbą bei klientus žiūrinti kompanija. Mūsų tikslas:

Greitai ir operatyviai atlikti visus nuotekų vamzdynų valymo, priežiūros ir aptarnavimo darbus, nepaisant vietos ir laiko.

Šis tikslas yra įgyvendinamas tik todėl, jog Biotekas yra surinkęs itin aukštos kvalifikacijos, savo darbą išmanančią ir ilgametę darbinę praktiką turinčią profesionalę komandą. Todėl didžiuojamės, galėdami savo klientams pasiūlyti aukščiausios kokybės darbus ne tik Klaipėdos rajone, bet ir visoje Žemaitijoje.

Dirbame ten kur esate Jūs!

Biotekas komanda yra pasirengus atvykti į iškvietimą nesvarbu kur bebūtumėte. Atvažiuojame ir atliekame visus nuotekų vamzdynų valymo, priežiūros ir aptarnavimo darbus tiek Klaipėdos rajone, tiek visame Žemaitijos regione.

Vienas iš pagrindinių Biotekas privalumų – greitai ir operatyviai reaguojame į skubius iškvietimus. 

Dirbame ne tik įprastomis darbo valandomis, bet taip pat savaitgaliais ir švenčių dienomis. 

Mūsų klientai žino, jog rinkdamiesi mūsų paslaugas jie gali būti ramūs ir pasitikėti mumis, nes mes atvyksime greitai ir atliksime kokybiškus darbus, kad ir kur bebūtų mūsų klientai.

_ Mūsų tikslas

Greitai ir operatyviai atlikti visus nuotekų vamzdynų valymo, priežiūros ir aptarnavimo darbus, nepaisant vietos ir laiko.

 

Mūsų darbo pagrindinis tikslas – klientų pasitėjimas!

Biotekas komandoje dirbantys specialistai turi ne tik ilgametę darbinę patirtį, bet taip pat atsidavimą darbui, norą padėti bei atsakomybės jausmą, kuris ne tik padeda atlikti darbus kokybiškai, bet taip pat sumažina pakartotinių vizitų skaičių.

Operatyviai ir kokybiškai atlikdami nuotekų vamzdynų darbus taupome ne tik klientų laiką, bet ir pinigus. Dėl šios priežasties mūsų klientai gali džiaugtis tiek profesionaliai atliktu darbu, tiek sutaupytu laiko, o mes – išaugusiu klientu pasitikėjimu.

Užklausa
Skambinkite